in

ГотиноГотино ЛюбовЛюбов НевероятноНевероятно ПолезноПолезно

Бъз Олдрин разкри нещо изумително за пътуването си до Луната…

Бъз Олдрин е един от астронавтите, стъпили на Луната през 1969 г. Сега той казва, че е видял нещо странно там

20 юли 1969 г. завинаги ще остане като един от най-големите дни в историята на космическите изследвания. Тогава Аполо 11 каца успешно на Луната за първи път в човешката история. На 21 юли 1969 г. в 2 часа 56 минути и 20 секунди Нийл Армстрон оставя първата човешка стъпка върху лунната повърхност. 15 минути по-късно Бъз Олдрин също стъпва на Луната.

Историята за мисията на НАСА Аполо 11 и нейния екипаж – Нийл Армстронг, Майкъл Колинс и Едуин „Бъз“ Олдрин е добре известна. Но в интервю по случай 45-тата годишнина от този ден Олдрин разкрива важна подробност, която може да означава, че има живот извън нашата планета.

Бъз Олдрин разкрива, че докато се разхождат по лунната повърхност, те забелязват странна светлина в далечината.

Бъз Олдрин и Нийл Армстронг на лунната повърхност
Бъз Олдрин и Нийл Армстронг на лунната повърхност

Някои смятат, че това е отражението на Слънцето в ракетата, от която са се отделили при приземяването на Луната. Други обаче смятат, че Бъз Олдрин и екипажът на Аполо 11 вероятно са се сблъскали с НЛО.

В допълнение към тази нова информация относно първата успешна мисия на НАСА до Луната, бяха публикувани и невиждани досега снимки, които повдигат нови въпроси.

Коментари

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Loading…

0
Изглеждай на 18! Прави тази лесна маска за лице всяка сутрин и ефектът ще е видим

Изглеждай на 18! Прави тази лесна маска за лице всяка сутрин и ефектът ще е видим

10 странни митове, които са всъщност истина

10 странни митове, които са всъщност истина