15 известни татковци, които завладяха интернет

, ,

15 известни татковци, които завладяха интернет

Завладяващи снимки на известни татковци, които ще спечелят сърцето ти с тяхната грижовност и отдаденост към децата им

Тези мъже намират време за всичко. Те не са просто известни хора с успешни кариери, а също така и грижовни родители. Сърцето ти ще се разтопи, когато гледаш снимките им. Тези известни татковци прекарват колкото е възможно повече време с децата си, стараейки се да ги направят щастливи и обичани.

Приготвили сме ти компилация от снимки на известни татковци, които ще спечелят сърцето ти

Виж още: 10 причини баща ти да е твоят истински супергерой

1. „Залезът с моите красиви момчета.“ Дейвид Бекъм е щастлив баща на три момчета и едно момиче! Заслужава уважение

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от David Beckham (@davidbeckham) на

2. „Последните 3 години от живота ми донесоха повече щастие, отколкото някога съм си представял. Да бъдеш баща е едно невероятно пътешествие…“

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от Justin Timberlake (@justintimberlake) на

3. Джими Фалън: Отива му да бъде баща

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от Jimmy Fallon (@jimmyfallon) на

4. „Ти и аз, бебче…“ Адам Лавин е добър баща на две деца. Има ли нещо по-приятно от слънчева разходка с дъщеря ти?

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от Adam Levine (@adamlevine) на

5. „Бебета в Бали.“ Джон Ледженд прекарва безценно време с децата си.

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от John Legend (@johnlegend) на

6. Дъщерята на Патън Осуалт прилича толкова много на него

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от Patton Oswalt (@balvenieboy) на

7. Уил Смит е известен като добър баща на три деца. Той е точно този тип човек, за когото другите казват: „Имаш много готин баща!“

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от Will Smith (@willsmith) на

8. Те са страхотна двойка и много жени по света завиждат на Бионсе

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от Beyoncé (@beyonce) на


Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

20 невероятни места, които ще развълнуват дори тези, видели всичко

20 невероятни места, които ще развълнуват дори тези, видели всичко

20+ редки снимки на звезди от миналото, които е трябвало да видиш по-рано

20+ редки снимки на звезди от миналото, които е трябвало да видиш по-рано